Модельне оснащення

Модельне оснащення

Будь-яке ливарне виробництво не може функціонувати без використання моделей для лиття. Модельне оснащення представляє собою шаблон металевого виробу, що виготовляється. Воно має повністю відповідати формі та геометричним розмірам майбутньої деталі.

Від правильності виготовлення оснащення безпосередньо залежить якість готової продукції ливарного виробництва. Робота над створенням моделей, форм та шаблонів починається з 3D-моделювання за кресленнями готової деталі.

Фахівці компанії John Greaves® використовують сучасне програмне забезпечення та й в найкоротший термін виконують важливий етап проектування з урахуванням усіх вимог замовника.

Безпосереднє виготовлення оснащення на виробництві John Greaves® здійснюється на високоточному фрезерному станку з ЧПУ, який дозволяє виготовляти моделі складної конфігурації. Ми працюємо з різноманітними матеріалами – алюміній, пластик, дерево. Це дозволяє виробляти моделі складної форми.

Компанія John Greaves® виробляє модельне оснащення високої якості як для власного виробництва так й для постачання на ливарні підприємства України.